Haber

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, çocukları TOGG’a bindirerek şehir turuna çıkardı.

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde yerli ve milli üretim olan TOGG marka aracı tanıtan Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, sıra dışı bir sunum yaptı. Sındırgı’nın çocuklarını TOGG’a bindiren Başkan Yavaş, miniklerle birlikte şehir turu yaptı.

TOGG Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde tanıtıldı. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın belediye önünde sergilediği araç en çok çocukların ilgisini çekti. Başkan Yavaş ise çocukları TOGG’a bindirerek şehir usulüne kavuşturdu. 10 çocuğun bindiği TOGG, 7’den 70’e ilgi gördü. Atlı cirit karşılaşmalarıyla da adından söz ettiren Sındırgı Belediye Başkanı Yavaş, “Doğal Şehir’de gelenekler çok kıymetli. Yerli ve milli otomobilimiz TOGG. Ancak geçmişimizde biliyoruz ki “Türk at üstünde değilse yüktür”. İster balkabağı oyunları ister asalar halk tarafından çok sevilir. Yaptığımız düzenlemelerde aslında fotoğraf çektirdik. Sındırgı’da bir yanda at, diğer yanda TOGG ile geçmişten geleceğe yürüyen bir Türkiye. Doğal Şehir Sındırgı hem çağdaşı hem de geleceği kucaklıyor. Geçmişten asla kopmuyor” dedi.

TOGG ile yan yana gelen binicilik sporcusu, “Yerli ve milli aracımızın yanında binicilik sporumuzu da yaşatmak çok güzel bir duygu, yaşamak gerçekten çok güzel.”

Sındırgı’daki çocuklar arabayı çok beğendiklerini söyledi. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu